Analist 8 Altcoin İsmi Verdi: 10X-100X Potansiyele Sahipler!

Xremlin takma adlı analist, Bitcoin stabilize oldukça altcoin’lerin değer kazanacağını öngörüyor. Bu bağlamda analist, boğa koşusu için 8 altcoin öneriyor. Analist göre, bu altcoinler önümüzdeki aylarda değer olarak 10-100 kat büyüme potansiyeline sahip.

Analist: Bu 8 altcoin patlayıcı potansiyele sahip!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere piyasada boğalar tüm güçleriyle koşuyor. Bitcoin’in 60 bin doların üzerine uzanan koşusu piyasadaki heyecanı artırdı. Bunun ardından meme coin’ler patlama yaşadı. Bu pozitif atmosferde traderlar ve yatırımcılar potansiyeli yüksek yeni altcoin arıyorlar. Xremlin takma adlı analist, kripto dünyasını potansiyel altcoin mücevherleriyle aydınlattı. Analist, önümüzdeki aylarda bu altcoin’leri mevcut değerlerinin 10 ila 100 katına çıkma potansiyeline sahip olduğunu ileri sürüyor.

Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşırken, altcoin piyasası dirençli duruyor. Xremlin, önceki yükseliş döngülerinde görülen tanıdık bir model olan altcoin’lere doğru potansiyel bir kaymaya işaret ediyor. Bu döngüler sırasında Bitcoin’in hakimiyeti zayıflar ve fiyatı stabilize olarak altcoinlerin gelişmesi için verimli bir zemin yaratır.

Xremlin’in 2023-24 tahminleri

Xremlin’in yüzlerce token üzerinde yaptığı titiz analizler, bu yıl içinde patlayıcı bir büyüme göstermeye aday altcoin’lerin bir listesini ortaya çıkardı.

Oraichain (ORAI)

Listenin başında, çığır açan yapay zeka destekli bir oracle ve Blockchain ekosistemi olan Oraichain yer alıyor. Blockchain alanında akıllı sözleşmeler ve dApp’ler için zemin hazırlayarak Veri Ekonomisi için gelişmiş bir AI Katman 1’e dönüşüyor. Altcoin, şu anda 215.944.888 dolar piyasa değeri ile 16,25 dolar değerinde.

IX Swap (IXS)

IX Swap, güvenlik tokenları ve gerçek dünya varlıklarının ticaretini kolaylaştırıyor. Böylece, platform ilgi odağı haline geliyor. IXS, 55.234.874 dolar piyasa değeri ile 0,34 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Starknet (STRK)

Sırada, piyasadaki en büyük ZK toplama projesi olan Starknet var. Bir Ethereum ZK rollup katman-2 çözümü sağlıyor. Ayrıca, 1,3 milyar dolarlık piyasa değeri ile 1,83 dolarlık mevcut bir değere sahip.

Kujira (KUJI)

Kujira, FinTech çözümleri için son teknoloji bir Katman 1 ekosistemi inşa eden bir öncü olarak ortaya çıkıyor. Altcoin, kullanıcıları kurumsal düzeyde araçlar ve dApp’ler ile güçlendiriyor. KUJI, 537.987.353 dolar piyasa değeri ile yazı sırasında 4,39 dolardan el değiştiriyordu.

Altlayer (ALT)

Şimdi, Merkezi Olmayan Bir Hizmet Olarak Toplama protokolü olan Altlayer, yerel ve yeniden yapılandırılmış toplamaların başlatılmasını kolaylaştırıyor. AltLayer, rollup’larını bağımsız olarak yönetmek isteyen geliştiriciler için bir SDK sağlıyor. ALT şu anda 0,47 dolar değerinde ve piyasa değeri 519.290.797 dolar.

XAI Games (XAI)

Oyun dünyasına giriş yapan XAI Games, AAA oyunlarına adanmış bir Katman 1 ağı sunuyor. Düşük maliyetli, ölçeklenebilir ve kullanıcı dostu bir ortam sunan bu ağ, kullanıcıların kripto cüzdanlarıyla uğraşmadan oyun içi öğelere sahip olmalarını ve takas etmelerini sağlıyor. Piyasa değeri 366.366.280 dolar olan altcoin projesinin tokeni 1,32 dolardan işlem görüyor.

ClearpoolFin (CPOOL)

Bu arada, merkezi olmayan kredi arenasında ClearpoolFin dikkatleri üzerine çekiyor. Clearpool, kurumlar için izinsiz kripto borç verme ve borç alma hizmetleri veriyor. Proje, sektör lideri VC’ler tarafından destekleniyor. CPOOL şu anda 0,1295 dolar seviyesinde ve piyasa değeri 58.115.430 dolar.

Wicrypt (WNT)

Son olarak, merkezi olmayan bir ağ olan Wicrypt var. Geliştiricileri, projeyi kullanıcıların mobil internetlerini paylaşmaları ve kazanmaları için tasarladı. WNT sanal bir internet sağlayıcısı olarak çalışıyor. Şifrelemeyi garanti ediyor, veri kullanımına dayalı faturalandırma yapıyor. Ayrıca, ana bilgisayarları teşvik ediyor. Şu anda 14.571.609 dolar piyasa değeri ile 0,345 dolar değerinde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x